STREFA INSTALATORA

JESTEŚ INSTALATOREM?

NAPISZ DO NAS I OPISZ SWOJE OCZEKIWANIA, ZAPOTRZEBOWANIA, MOŻLIWOŚCI ZAKUPOWE A MY ZŁOŻYMY CI OFERTĘ!

 

Chcesz zobaczyć jakie rabaty przewidujemy dla naszych stałych klientów?
Zaloguj się na naszej stronie:
login: instalator
hasło: instalator

*Zamówień z tego konta nie realizujemy!

Wykonujesz wszelkiego rodzaju usługi związane z szeroko pojętą hydrauliką, wentylacją i rekuperacją, lub elektryką? W naszym sklepie internetowym posiadamy trzy progi cenowe:

Klient indywidualny – ceny widoczne bez zalogowania, lub dla nowych użytkowników.

Mniejszy instalator – ceny niższe niż dla klienta indywidualnego, grupa stworzona dla osób robiących w naszym sklepie zakupy co jakiś czas. Oferta skierowana do osób wykonujących małe instalacje od czasu do czasu.

Instalator – oferta skierowana przede wszystkim do naszych lokalnych klientów, którzy są naszymi stałymi regularnymi klientami i którzy generują wysoki obrót, oraz osób które również generują wysoki obrót, a nasza współpraca opiera się o sprzedaż wysyłkową.

Dopuszczamy możliwość jednorazowego nadania grupy rabatowej lub zniżki cenowej na jeden poszczególny produkt!

Jak przyznawane są grupy rabatowe? Głównym elementem na który zwracamy uwagę jest wysokość wartości zamówień oraz to jak „rokuje” instalator. Nie posiadamy widełek wartości obrotu, czy zamówień.

JAK TO DZIAŁA?

Każde nowo otworzone konto domyślnie znajduje się w grupie klienta indywidualnego, natomiast grupy rabatowe nadawane są indywidualnie przez administratora sklepu. Napisz do nas jakie są Twoje obroty, jaki asortyment Cię interesuje, a my zaproponujemy Ci grupę rabatową.

Swoją ofertę kierujemy głównie do instalatorów i aby wyjśc naprzeciw ich oczekiwaniom staramy się aby nasz asortyment był najwyższej jakości i w najniższej cenie.

JAKIE PRZEDMIOTY SĄ RABATOWANE?

Nie każda kategoria jest rabatowana na stronie. Kategorie takie jak np. urządzenia hitachi, urządzenia z kategorii do studni nie są rabatowane ze względu na niską marżę, jednak nie wykluczam pomniejszenia cen indywidualnie.

Zdecydowana większość kategorii w której oferowana jest tak zwana „Biżuteria”, czyli mosiądz, czarne, ocynk, zawory, kanalizacja, PP, PE, PEX, elektryka itd jest rabatowana z drobnymi wyjątkami.